LKS Bestwina

Akademia Piłkarska
LKS Bestwina

zapoczątkowała swoją działalność w lipcu 2023 roku, z inicjatywy trenerów, rodziców i zarządu Ludowego Klubu Sportowego Bestwina, jednak podwaliny pod system szkolenia dzieci i młodzieży sięgają 2018 roku kiedy to zawiązała się po raz pierwszy drużyna młodzików.

Aktualnie w naszym klubie trenuje blisko 150 zawodników z terenu całej gminy, a także okolicznych większych miejscowości jak Bielsko-Biała czy Czechowice-Dziedzice. Szkolimy chłopaków i dziewczyny od 5 do 19 roku życia, 365 dni w roku, w upalne lato oraz mroźną zimę oferując zajęcia nie tylko na boisku piłkarskim ale również hali, siłowni czy plenerze.

Od lipca 2023 roku w klubie funkcjonuje aż siedem zespołów młodzieżowych w różnych kategoriach wiekowych, o rozwój których dba pięciu licencjonowanych szkoleniowców. Prowadzimy również specjalistyczne zajęcia dla zawodników grających na pozycji bramkarza.

Trenuj z Nami!